Baschetul nu se oprește niciodată!

Postat de

Nu cedăm, ne adaptăm!

Pentru că activitatea normală în sălile de baschet nu se va relua prea curând, venim în sprijinul sportivilor noștri care își doresc să facă și mai multă mișcare, și mai mult baschet decât fac acum, în antrenamentele pe care clubul nostru le desfășoară pe Zoom. Ne dorim ca baschetbaliștii noștri să fie pregătiți pentru reluarea activității în orice moment, fără a exista pericolul unor accidentări sau să fie ieșiți din formă.

Așa că am creat două pachete opționale, pe care sportivii le pot alege în funcție de posibilități și preferințe.

Aceste pachete sunt complementare antrenamentelor pe care clubul nostru le desfășoară deja, online, încă de la închiderea sălilor de baschet. Vă invităm în app.sportploiesti.ro să vedeți exact care sunt aceste pachete și ce au ele incluse.

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *